Bağımsız Test, Muayene ve Belgelendirme Hizmetleri

- Küreselleşmenin bir sonucu olarak, tedarik zincirleri giderek daha karmaşık hale geliyor. Dış kaynak kullanımı ve artan son kullanıcı kalite beklentileri, bağımsız uygunluk değerlendirme hizmetlerine olan talebin artmasına neden olmaktadır. İşletmeler, ürünlerin, altyapıların ve süreçlerin kalite, sağlık ve güvenlik, çevre koruma ve sosyal sorumluluk açısından gerekli standart ve yönetmelikleri karşılamasını, arıza, kaza ve aksama riskini azaltmayı hedeflemektedir.

- Bağımsız uygunluk değerlendirme şirketleri, hükümetlerin tüketicileri tehlikeli ürünlere karşı koruma görevlerini yerine getirmelerine yardımcı olmada da önemli bir rol oynamaktadır.

- Bağımsız test, muayene ve belgelendirme hizmetleri, daha yüksek düzeyde uyumluluk sağlayan uygun maliyetli bir uygunluk değerlendirme yöntemidir.

- Deneyimli uzmanlardan oluşan ekibimiz profesyonel ve sorunsuz bir şekilde size rehberlik edecektir.

- Uzmanlar topluluğumuz ticaretinizi kolaylaştırmak ve varlıklarınızın korunmasını sağlamak için yenilikçi, kapsamlı çözümler sunmayı taahhüt eder.

Gözetim Hizmetleri

Gözetim Hizmetleri

Müşterimize sunduğumuz gözetim hizmetlerimiz; hammadde, ürün ve varlıklarınızın özelliklerini, değerini ve güvenliğini doğrulama hizmetleridir.

Periyodik Muayene & Kontroller

Periyodik Muayene & Kontroller

Periyodik Kontrol, Muayene, Ürün tasarımının, ürünün, hizmetin, proses veya fabrikanın incelenmesi ve bunların belirli şartlara veya meslekî değerlendirmelere dayalı, genel kurallara uygunluklarının tayin edilmesidir.

Test Hizmetleri

Test Hizmetleri

Akredite laboratuvarlar aracılığıyla yapılan ürün ve malzeme testi, işletmenizin uyumlu olmasını ve önünüze çıkabilecek tüm riskleri ve maliyetli geri çağırmaların gelmemesini sağlayan ideal çözümdür.

Ekspertiz Hizmetleri

Ekspertiz Hizmetleri

Talep üzerine çeşitli konularda bilirkişi incelemesi sonucu ilgili raporlama hizmetleridir.

Belgelendirme Hizmetleri

Belgelendirme Hizmetleri

Ürünlerinizin gerekli güvenlik ve mevzuat uyumluluğunu sağlamasını sağlayarak yeni pazarlara ulaşmanızı sağlar.