TICS ULUSLARARASI GÖZETİM  A.Ş.

Endüstriyel Hizmetler

- Sanayi sektöründe yer alan işletmeler; ürettikleri ürünlerde iş süreçlerinin, tasarımlarının ve hizmetlerin başarısının oranına göre başarılı olarak nitelendirilirler. Bütün bu hususların doğruluğunun ispatlanması ise tarafsız ve bağımsız olarak hizmet veren firmalar tarafından yapılmaktadır.

- Endüstriyel gözetimler, genel olarak sanayi şirketlerinde yer alan üretimin gözetimini ve denetimini kapsamaktadır. Endüstriyel gözetim, ürünlerin verilen gerekliliklere uygun olmasının tespit edilmesi, doğrulama ve belgelendirme işlemlerinden oluşan bir süreçtir. Yapılan bu gözetim ve denetimler sayesinde işletmelerin, ürünlerde gereken kalitelere ulaşması ve süreçlere uyması sağlanmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin nakliye sırasında da güvenli olup olmadığı kontrol edilmektedir.

- Endüstriyel gözetim hizmetleri denildiği zaman, tarım makinalarından tıbbi birçok ürüne kadar uzanan bir hizmet yer alır. Bunun yanı sıra otomotiv sektöründen havacılık sektörüne kadar uzanan, neredeyse bütün sektörlerin dahil edildiği bir alanı kapsamaktadır.

Başlıca endüstriyel gözetim hizmetlerimiz;

- Proje Süreç Denetimi (Expediting)

- Proje Üretimlerine Nezaret ve Onay Verme

- L/C Bazında Emtia Kabulü

- Yükleme Öncesi Gözetimleri

- Leasing Kurumları Adına L/C Bazında Uygunluk Kontrolü

Endüstriyel gözetimler, genel olarak sanayi şirketlerinde yer alan üretimin gözetimini ve denetimini kapsamaktadır.