TICS ULUSLARARASI GÖZETİM  A.Ş.

Tüketici Ürünleri & Perakende

- Bugün yetkili kuruluşlar tarafından, güvenlik ve yasal düzenlemelere uygunluğun sağlanması yanı sıra kalite ve performans standartlarını korumak amacı ile tüketici ürün güvencesi, test, muayene, denetim ve belgelendirme hizmetleri sunulmaktadır.
- Genel olarak perakendeci firmaların sattıkları ürünlerin endüstri standartlarına uyulmasını temin etmek üzere, başlıca şu ürün kategorileri için ayrıntılı güvenlik ve kalite hizmetleri verilmektedir: 
- Ev aletleri, tekstil ürünleri, hazır giyim, moda aksesuarları, takılar, oyuncaklar, züccaciye ve ev dekorasyonu ürünleri, ayakkabı, spor malzemeleri, mobilya ve tüketici elektroniği. Bu ürünler ile ilgili olarak tedarik zinciri üzerindeki firmaların, kalite, güvenlik ve performans standartlarını belirlemelerine, karşılamalarına, korumalarına ve geliştirmelerine destek olunmaktadır.
- Başlıca tüketici ürünleri ve perakende denetimlerimiz;
- Aksesuar Denetimleri
- Ayakkabı Denetimleri
- Batarya Denetimleri
- IoT Nesnelerin İnterneti
- Mobilya Denetimleri
- Züccaciye ve Ev Dekorasyonu Denetimleri
- HVACR Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Denetimleri
- Bilgi İletişim Teknolojisi Denetimleri
- Aydınlatma Denetimleri
- Makina ve Alet Denetimleri
- Tıbbi Cihaz Denetimleri
- Paketleme Denetimleri
- Perakende Hizmet Denetimleri
- Spor Malzemeleri Denetimleri
- Tekstil ve Konfeksiyon Denetimleri
- Oyuncak ve Çocuk Ürünleri Denetimleri
- Kablosuz Cihaz Denetimleri
- Elektrik ve Elektronik Denetimleri

Bugün yetkili kuruluşlar tarafından, güvenlik ve yasal düzenlemelere uygunluğun sağlanması yanı sıra kalite ve performans standartlarını korumak amacı ile tüketici ürün güvencesi, test, muayene, denetim ve belgelendirme hizmetleri sunulmaktadır.